ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13658259
nr 1365 8259
Teak, 120x30cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:28:09
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr